Szeroka oferta

Poznaj naszą ofertę

Sale restauracyjne Piwnicy Świdnickiej pomieszczą łącznie 350 osób. Wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i nowoczesne oświetlenie. Przestrzeń restauracji możemy aranżować w dowolny sposób dopasowując się do potrzeb gości.

Piwnica Świdnicka – podział na strefy:

 

Sala Książęca z miejscem dla 60 gości

Sala Mieszczańska z miejscem dla 44 gości

Sala Chłopska z miejscem dla 80 gości

Sala Beczka z miejscem dla 50 gości

Sala Ławników z miejscem dla 50 gości

Sala Rajców z miejscem dla 30 gości

VIP Lounge Loch z miejscem dla 12 gości

 

Pełne atrakcji

Imprezy firmowe

Nasz zespół profesjonalnie przygotuje kameralne spotkania biznesowe w Lochu, konferencje, szkolenia lub warsztaty w Sali Rajców albo Imprezy Firmowe w strefach restauracyjnych. Zorganizowaliśmy ich wiele… z dużym sukcesem i zadowoleniem naszych klientów!

Zachowana dyskrecja

Imprezy prywatne

Piwnica Świdnicka to idealne miejsce na imprezy urodzinowe, baby shower, przyjęcia świąteczne, rocznice i prywatne kolacje. Nasze eleganckie wnętrza, wyśmienite jedzenie oraz profesjonalny zespół kelnerów, barmanów i kucharzy gwarantuje, że zorganizowane wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem!

Na każdą okazję

Imprezy okolicznościowe

Przyjęcia weselne, komunie, chrzciny w sercu Wrocławia, w najstarszej karczmie Europy, w miejscu gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Zaproponujemy indywidualne menu, torty oraz słodkie stoły, oprawę muzyczną, dekoracje kwiatowe i doskonały serwis.